Přihlášení uživatele

Registrovat

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

 
Úvodní strana > Často kladené dotazy > Pro investory > Jakým způsobem investice do nového záměru probíhá?

Jakým způsobem investice do nového záměru probíhá?

Základním předpokladem je se vůbec o zajímavých investicích do start-upů průběžně dozvídat a mít možnost výběru z mnoha kvalitních záměrů. Tyto služby, přesně podle požadavků investorů, zajišťuje právě INVESTMENT CONSULTING. Prvním dokumentem, který se investorovi dostává do rukou, je Elevator Pitch. Jedná se o přehledné a stručné představení nového záměru, jež investorovi slouží pro získání základní představy a na jehož základě se může rozhodnout o dalším postupu. Následně si může vyžádat tyto další podklady:

  1. Executive Summary,
  2. Zkrácený podnikatelský plán,
  3. Plný podnikatelský plán,
  4. Produkt/služba,
  5. SWOT analýza,
  6. Prodejní a marketingová strategie,
  7. Hotovostní toky,
  8. Zakončení – proč investovat právě do nás.

Podrobnější informace o jednotlivých dokumentech včetně vzorových ukázek jsou k dispozici přihlášeným uživatelům – registrace uživatelů.

Pokud je investor přesvědčen o kvalitě start-upu, jeho potenciálu a především o schopnosti nositele ho realizovat, může se přistoupit ke konkrétním jednáním ohledně koupě podílu ve společnosti, která bude nový záměr realizovat. Finální oboustranně výhodná dohoda, zakotvená ve smluvní dokumentaci, by měla vyjadřovat konkrétní nastavení podmínek spolupráce.

 
vyrobila Omega Design